Aktualności

Juniorki Ruchu zdobyły bezcenne doświadczenie

9 luty 2020, 18:37:16, Juniorki
Nasza drużyna zakończyła turniej w Legnicy bez zwycięstwa, ale za to zyskała sporo doświadczenia, które powinno zaprocentować za rok.

W ostatnim meczu turnieju grupy L 1/8 finału mistrzostw Polski juniorek KPR Ruch Chorzów uległ Varsovii Warszawa 19:35 (8:16). Najwięcej bramek dla drużyny prowadzonej przez Katarzynę Masłowską zdobyły: Nadia Bury, Kinga Świątek oraz Martyna Czech (po cztery).

"Niebieskie" zakończyły turniej w Legnicy bez punktu i pożegnały się z MP, ale zebrały ogromne doświadczenie. Wiele zawodniczek z obecnej kadry także w przyszłym roku będzie reprezentować nasz klub w mistrzostwach Polski juniorek.

Z turnieju w Legnicy awans do ćwierćfinału MP juniorek wywalczyły Korona Handball Kielce oraz UKS Varsovia Warszawa.

KPR Ruch Chorzów - UKS Varsovia Warszawa 19:35 (8:16)
KPR Ruch:
Grudzień, Wolny - Gryszka 1, Jóźwik 1, Bentkowska, Winczura, Herudek 1, Jambor 1, Bury 4, Świątek 4, Iwaniuk 3, Czech 4, Kurek, Svetlicić.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica - Korona Handball Kielce 34:27 (18:16)

Klasyfikacja końcowa: 1. Korona, 2. Varsovia, 3. Legnica, 4. KPR Ruch.
Reklamacreated by:input.com.pl