Aktualności

Magdalena Drażyk w Siódemce 12. serii PGNiG Superligi

16 styczeń 2020, 10:03:32, Superliga
Rozgrywająca Niebieskich została wyróżniona za występ w meczu w Lubinie z Metraco Zagłębiem.

Magdalena Drażyk zdobyła aż osiem bramek w ostatnim spotkaniu ligowym Ruchu. Nasza drużyna po kapitalnym pościgu nieznacznie uległa wiceliderowi tabeli Metraco Zagłębiu Lubin (29:30).

Magda po raz pierwszy w tym sezonie została wybrana do Siódemki serii. Wcześniej wyróżnione zostały: Patrycja Chojnacka i Karolina Jasinowska (4. seria) oraz Katarzyna Masłowska i Marcelina Polańska (7. seria).

Oprócz naszej zawodniczki w Siódemce 12. serii znalazły się: Barbara Zima (KPR Gminy Kobierzyce), Małgorzata Mączka (Metraco Zagłębie Lubin), Kinga Jakubowska (KPR Gminy Kobierzyce), Gabriela Urbaniak (Młyny Stoisław Koszalin), Joanna Szarawaga (MKS Perła Lublin) oraz Adrianna Górna (Metraco Zagłębie Lubin). Wszystkim wyróżnionym gratulujemy!

Przypominamy także, że już w sobotę (18 stycznia) "Niebieskie" rozegrają spotkanie 13. serii PGNiG Superligi z Młynami Stoisław Koszalin. Początek meczu w hali MORiS o godz. 17.

Reklamacreated by:input.com.pl