Aktualności

Karnety z okazji 100-lecia Ruchu. Weź udział w licytacji

16 grudzień 2019, 09:45:51
Zaprzyjaźniony z nami klub z Cichej w kwietniu obchodzić będzie wspaniały jubileusz. Z tej okazji Ruch zachęca kibiców do udziału w licytacjach karnetów z limitowanej serii.

Limitowana seria obejmuje 101 unikalnych karnetów oznaczonych kolejnymi rocznikami od 1920 do 2020. Każda z dat licytowana jest oddzielnie. "Kolekcjonerski karnet z ważną dla nas datą - np. rokiem urodzin swoich, bliskiej nam osoby, przodka, latami tytułów mistrzowskich Ruchu - będzie jedynym w swoim rodzaju prezentem pod choinkę i pamiątką na całe życie" - informuje klub.

Po wygraniu licytacji zwycięzca otrzyma potwierdzenie nabycia kolekcjonerskiego karnetu z rocznikiem, który wylicytował, oraz kartkę świąteczną z osobistymi życzeniami i podziękowaniami od prezesa zarządu Ruchu Chorzów Seweryna Siemianowskiego. Wygranie licytacji daje możliwość kupującemu uczestnictwa we wszystkich domowych meczach Ruchu w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020 na wybranym przez siebie sektorze stadionu, z trybuną krytą włącznie.

Warto się pospieszyć, bo licytacje trwać będą do środy, 18 grudnia. Wszystkie karnety licytowane są TUTAJ.

Całość wylicytowanej kwoty zostanie przeznaczona na produkcję i licytacje kolejnych kolekcjonerskich materiałów (piłki, koszulki, odznaki, monety itd.) wydanych z okazji 100-lecia Ruchu.
Reklamacreated by:input.com.pl