Aktualności

Michał Boczek zostaje do końca sezonu

20 listopad 2019, 09:13:19, Superliga
Trener, który zastąpił w październiku Marko Brezicia, będzie prowadzić Niebieskie także w przyszłorocznej części rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet w sezonie 2019/20.

Władze KPR Ruch Chorzów porozumiały się z Michałem Boczkiem w sprawie dalszej współpracy. Trener, który jest zatrudniony w naszym klubie od 19 października, pozostanie na stanowisku do końca sezonu 2019/20.

Michał Boczek debiutował w Ruchu 23 października, w meczu wyjazdowym w Koszalinie, przegranym 22:30. Następnie pomógł "Niebieskim" odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie (30:25 z Piotrcovią w hali MORiS).

Drugą rundę chorzowianki rozpoczęły od trzech wyjazdów. W meczu w Elblągu ze Startem były blisko wywalczenia pierwszych punktów na wyjeździe (26:27). Później przegrały w Lublinie i Jarosławiu. Po dziesięciu kolejkach nasza drużyna zamyka tabelę, ale strata do siódmej Piotrcovii wynosi tylko trzy punkty.

W Superlidze trwa przerwa, zespoły wrócą na boiska dopiero w pierwszy weekend stycznia 2020 r. Ruch podejmie wówczas KPR Gminy Kobierzyce.
Reklamacreated by:input.com.pl