Aktualności

Dwie Niebieskie w Siódemce 7. serii PGNiG Superligi

31 październik 2019, 12:55:37, Superliga
Marcelina Polańska i Katarzyna Masłowska zostały wybrane do siódemki ostatniej kolejki ligowej. Obie zawodniczki Ruchu miały duży udział w pokonaniu Piotrcovii.

Polańska i Masłowska rzuciły po siedem goli, prowadząc KPR Ruch do pierwszego zwycięstwa w PGNiG Superlidze Kobiet (30:25 z Piotrcovią). Za ten świetny występ znalazły się w Siódemce 7. serii.

"Wyróżniała się nie tylko na tle koleżanek, ale też pozostałych zawodniczek, które grają na prawej połówce" - to słowa o Marcelinie Polańskiej na portalu sportowefakty.wp.pl.

"Na listę strzelczyń wpisała się 7 razy, jednak nie chodzi tutaj tylko o zdobyte bramki. Szeroki repertuar rzutów na siódmym metrze (6/6), trzymanie drużyny w ryzach, tytaniczna praca w obronie, zaangażowanie i po prostu radość z gry" - to z kolei uzasadnienie wyboru Katarzyny Masłowskiej.

Wyróżnienie dla naszych piłkarek jest kolejną dobrą wiadomością po niedawnym zwycięstwie Kasi Masłowskiej w plebiscycie na najlepszą piłkarkę 7. serii.

Oprócz chorzowianek w Siódemce 7. serii znalazły się także: Natalia Filończuk, Natalia Volovnyk (obie Młyny Stoisław Koszalin), Marta Gęga, Kinga Achruk (obie MKS Perła Lublin) oraz Mariola Wiertelak (KPR Gminy Kobierzyce).

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy!

Reklamacreated by:input.com.pl