Aktualności

Puchar Polski. W środę KPR Ruch II zagra ze Zgodą

29 październik 2019, 07:24:16, Puchar Polski
Drugi zespół Ruchu Chorzów powalczy w środę o awans do finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. W hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego zmierzy się z I-ligową Zgodą Ruda Śląska (godz. 18).

Ostatnie dni były bardzo udane dla naszych drużyn. Pierwszy zespół przełamał się w Superlidze, wygrywając z Piotrcovią. Z kolei rezerwy odniosły czwarte wysokie zwycięstwo (35:17 z LZS Tor Dobrzeń Wielki) i pewnie prowadzą w tabeli grupy 4 drugiej ligi.

KPR Ruch II czeka teraz wyzwanie w Pucharze Polski. W środę (30.10., godz. 18) podopieczne Ryszarda Jarząbka zagrają w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego ze Zgodą Ruda Śląska. Stawką będzie awans do finału PP na szczeblu wojewódzkim.

Zgoda Ruda Śląska zajmuje obecnie 8. miejsce w grupie B pierwszej ligi. Wygrała dwa z pięciu spotkań w tym sezonie. W składzie rudzkiego zespołu jest m.in. Małgorzata Krzymińska, która kiedyś występowała w Ruchu.

W drugim półfinale wojewódzkiego Pucharu Polski zmierzą się MTS Żory i SPR Gliwice (29.10.).

Dodajmy, że w środę w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego odbędzie się także kolejny mecz naszych juniorek. Drużyna prowadzona przez Katarzynę Masłowską podejmie Start Michałkowice (początek o godz. 15).
Reklamacreated by:input.com.pl