Aktualności

II liga. Drugie wysokie zwycięstwo Niebieskich

13 październik 2019, 16:58:44, II liga
Prowadzony przez Ryszarda Jarząbka drugi zespół Ruchu wygrał w Jarosławiu i umocnił się na prowadzeniu w tabeli grupy czwartej II ligi. Osiem bramek dla naszej drużyny rzuciła Natalia Doktorczyk.

KPR Ruch II w pierwszej kolejce rozgromił Start Pietrowice Wielkie 45:16, a w sobotę udał się do Jarosławia. Chorzowianki od początku przejęły kontrolę nad wydarzeniami na boisku, prowadziły 4:0 w 6. minucie i 9:4 w 16. minucie. Gospodyniom we znaki dawała się Natalia Doktorczyk, która trafiła czterokrotnie.

Po I połowie "Niebieskie" miały pięć goli przewagi, a w drugiej jeszcze ją powiększyły. Na 10 minut przed końcem Katarzyna Czarnik podwyższyła wynik na 29:13. Ostatecznie nasza drużyna wygrała 36:20. Najwięcej bramek rzuciły: Doktorczyk (8 goli) oraz Aleksandra Jaroszewska (6). 

Ruch umocnił się na prowadzeniu w tabeli. W następnej kolejce (19/20 października) podejmie Nails Company Zabrze, które także zgromadziło sześć punktów.

SPR JKS II Jarosław - KPR Ruch Chorzów 20:36 (10:15)
SPR JKS II:
Kulpa, Mitura - Wojtaszek 4, Kozdrowicz 1, Naleśniak 2, Rygiel 6, Moszkowicz 4, Bartoszek, Teper, Bieńkowska 3, Piorun.
KPR Ruch II: Bednarek, K. Gryczewska - Kosmowska 2, Waloń 2, Jaroszewska 6, Bentkowska, Czarnik 2, Doktorczyk 8, Kiel 4, Jambor 2, M. Gryczewska 2, Świątek 3, Sójka 4, Grabińska 1.
Reklamacreated by:input.com.pl