Aktualności

Ostatni sprawdzian przed ligą PIĄTEK 16:00

27 sierpień 2019, 11:16:04
Zapraszamy wszystkich w piątek na halę przy ulicy Dąbrowskiego 113 o godzinie 16:00

Już w najbliższy piątek zawodniczki naszego klubu rozegrają ostatnie spotkanie kontrolne przed zbliżającym się startem Superligi Kobiet. Przeciwnikiem Niebieskich będzie zespół KPR Gminy Kobierzyce, z którym również spotkamy się na parkiecie ligowym. Sparing odbędzie się w Chorzowie na hali MORiS przy ulicy Dąbrowskiego 113 o godzinie 16:00

Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnego kibicowania naszym dziewczyną
Już w najbliższy piątek zawodnicy naszego klubu rozegrają ostatnie spotkanie kontrolne przed zbliżającym się startem Ligi Okręgowej. Przeciwnikiem Ładnej będzie zespół Czarnovi Czarna, który na co dzień rywalizuje o ligowe punkty w dębickiej A-klasie. Nasz najbliższy rywal ubiegły sezon zakończył zmagania w środku ligowej stawki zdobywając 36 oczek. Na punkty zdobyte przez Czarnovie złożyło się 9 wygranych, 9 remisów oraz 6 porażek. W okresie przygotowawczym zespół z Czarnej rozegrał 2 sparingi i oba te spotkania przegrał. W pierwszej grze Czarnovia uległa graczom Szynwałdu 5:1, a w drugim przegrali z zawodnikami Głowaczowa 7:3. Spotkanie pomiędzy Ładną, a Czarnovią zostanie rozegrany w Czarnej o godz. 18.45. Zbiórka zawodników o godz. 18.00 (https://lksladna.futbolowo.pl)
Już w najbliższy piątek zawodnicy naszego klubu rozegrają ostatnie spotkanie kontrolne przed zbliżającym się startem Ligi Okręgowej. Przeciwnikiem Ładnej będzie zespół Czarnovi Czarna, który na co dzień rywalizuje o ligowe punkty w dębickiej A-klasie. Nasz najbliższy rywal ubiegły sezon zakończył zmagania w środku ligowej stawki zdobywając 36 oczek. Na punkty zdobyte przez Czarnovie złożyło się 9 wygranych, 9 remisów oraz 6 porażek. W okresie przygotowawczym zespół z Czarnej rozegrał 2 sparingi i oba te spotkania przegrał. W pierwszej grze Czarnovia uległa graczom Szynwałdu 5:1, a w drugim przegrali z zawodnikami Głowaczowa 7:3. Spotkanie pomiędzy Ładną, a Czarnovią zostanie rozegrany w Czarnej o godz. 18.45. Zbiórka zawodników o godz. 18.00 (https://lksladna.futbolowo.pl)
Już w najbliższy piątek zawodnicy naszego klubu rozegrają ostatnie spotkanie kontrolne przed zbliżającym się startem Ligi Okręgowej. Przeciwnikiem Ładnej będzie zespół Czarnovi Czarna, który na co dzień rywalizuje o ligowe punkty w dębickiej A-klasie. Nasz najbliższy rywal ubiegły sezon zakończył zmagania w środku ligowej stawki zdobywając 36 oczek. Na punkty zdobyte przez Czarnovie złożyło się 9 wygranych, 9 remisów oraz 6 porażek. W okresie przygotowawczym zespół z Czarnej rozegrał 2 sparingi i oba te spotkania przegrał. W pierwszej grze Czarnovia uległa graczom Szynwałdu 5:1, a w drugim przegrali z zawodnikami Głowaczowa 7:3. Spotkanie pomiędzy Ładną, a Czarnovią zostanie rozegrany w Czarnej o godz. 18.45. Zbiórka zawodników o godz. 18.00 (https://lksladna.futbolowo.pl)
Już w najbliższy piątek zawodnicy naszego klubu rozegrają ostatnie spotkanie kontrolne przed zbliżającym się startem Ligi Okręgowej. Przeciwnikiem Ładnej będzie zespół Czarnovi Czarna, który na co dzień rywalizuje o ligowe punkty w dębickiej A-klasie. Nasz najbliższy rywal ubiegły sezon zakończył zmagania w środku ligowej stawki zdobywając 36 oczek. Na punkty zdobyte przez Czarnovie złożyło się 9 wygranych, 9 remisów oraz 6 porażek. W okresie przygotowawczym zespół z Czarnej rozegrał 2 sparingi i oba te spotkania przegrał. W pierwszej grze Czarnovia uległa graczom Szynwałdu 5:1, a w drugim przegrali z zawodnikami Głowaczowa 7:3. Spotkanie pomiędzy Ładną, a Czarnovią zostanie rozegrany w Czarnej o godz. 18.45. Zbiórka zawodników o godz. 18.00 (https://lksladna.futbolowo.pl)
Reklamacreated by:input.com.pl