Aktualności

Nie spuszczamy z tonu

30 wrzesień 2017, 16:42:32, Superliga
Korzystając z przerwy w rozgrywkach, porozmawialiśmy z trenerem naszego zespołu, Jarosławem Knopikiem.

20 września zakończyła się 4. seria gier PGNiG Superligi. Po niej nastąpiła przerwa na spotkania reprezentacji Polski, która potrwa jeszcze tydzień. - Przerwa trwa w rozgrywkach, ale nie na naszych zajęciach. Absolutnie nie spuszczamy z tonu, codziennie mocno pracujemy, by jak najlepiej przygotować się do bardzo ważnego meczu - zapewnia trener Jarosław Knopik. 

Mecz, o którym mowa, to spotkanie z UKS PCM Kościerzyna w Chorzowie (niedziela, 8 października, początek o 17:00). – Najważniejsze, byśmy poukładali sobie wszystko w głowie. Zawodniczki muszą wkładać do gry nie tylko serce, ale także konsekwentnie realizować taktykę. Wtedy wszystko powinno pójść po nasze myśli - zaznacza szkoleniowiec.

Jak wygląda sytuacja kadrowa? Na szczęście do zajęć z pełnym obciążeniem wróciła Renata Kajumowa, która do tej pory miała problemy z plecami. – To dobre wieści. Poza tym żadnych poważnych urazów na szczęście nie ma. Niestety, ze względu na porę roku, tak jak wielu innych ludzi, łapią nas przeziębienia, zapalenia, anginy. Na wszystkie chore zawodniczki z tego wychodzą i lada moment będą stuprocentowo zdrowe - dodaje.

- Liczymy na wygraną. Trzy punkty będą paliwem napędowym na dalszą część sezonu, dodadzą pewności przed spotkaniami z Koroną i Kobierzycami. Jestem przekonany, że stać nas na zwycięstwo – kończy trener Knopik.

Reklamacreated by:input.com.pl