Aktualności

Obronić twierdzę

16 wrzesień 2017, 11:43:38, Superliga
Po prawie 500 dniach PGNiG Superliga wraca do Chorzowa. Czy Niebieskie podtrzymają doskonałą passę gier na własnym boisku?

Od spadku do I ligi Ruch nie przegrał meczu na własnym parkiecie! Niebieskie na zapleczu Superligi radziły sobie koncertowo i już w pierwszym spędzonym tam sezonie zapewniły sobie promocję do elity. Wprawdzie potrzebowały do tego gry w barażach - okazały się w nich lepsze od KPR Jelenia Góra. Jednak ze względu na wycofanie się Łączpolu Gdańsk z rozgrywek, jeleniogórzanki ostatecznie utrzymały się. I w sobotę przyjadą do Chorzowa.

Póki co nasz zespół nie zdołał zapunktować. W dwóch rozegranych kolejkach dwukrotnie przegrał na wyjazdach - w Piotrkowie Trybunalskim i Elblągu. Liczymy, że dziś dojdzie do przełamania! Oby dzięki ambitnej postawie zespołu oraz wsparciu kibiców, hala przy Dąbrowskiego wciąż była twierdzą!

Trener Knopik będzie mógł włączyć do kadry meczowej Katarzynę Masłowską - w Elblągu zabrakło jej z powodu przeziębienia. Niestety wciąż niezdolne do gry są kontuzjowane: Agnieszka Piotrkowska i Renata Kajumowa.

Początek sobotniego spotkania o godzinie 18:00. Ceny biletów to 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy). Widzimy się w hali!
Reklamacreated by:input.com.pl