Aktualności

Dobrze tylko do przerwy

10 wrzesień 2017, 22:26:42
Niebieskim nie udało się sięgnąć po punkty w pierwszym meczu nowego sezonu.

Pierwszy gol w meczu był udziałem Pauliny Marszałek, która trafiła do siatki po rzucie karnym. W całym meczu piotrkowianki wykorzytsały 4 z 5 prób z siódmego metra. Niebieskie, niestety nie rzuciły żadnego z dwóch karnych. Ale na wynik końcowy większego wpływu i tak to nie miało. 

Przez całą pierwszą połowę rezultat oscylował wokół remisu, żadna z drużyn nie potrafiła wypracować sobie większej przewagi niż dwie bramki. Częściej prowadzenie obejmowały gospodynie, ale nasz zespół umiejętnie dotrzymywał kroku i szybko wyrównywał. Remisowy stan utrzymał się do przerwy (14:14).

W drugiej partii oglądaliśmy już zupełnie inny mecz. Doskonałe spotkanie rozgrywała Agata Wypych - wieloletnia liderka Piotrcovii była nie do zatrzymania. W sumie rzuciła aż 10 bramek! W dużej mierze dzięki niej w ciągu zaledwie kilku minut gospodynie zbudowały sobie pięciobramkową zaliczkę, potem szybko powiększyły ją do 10 trafień.

Następny mecz nasz zespół rozegra już w środę. W Elblągu zmierzy się ze Start-Kramem. Z kolei pierwsze spotkanie w Chorzowie odbędzie się w sobotę, 16 września o godzinie 18:00. Zagramy z KPR Jelenia Góra.


Piotrcovia Piotrków Trybunalski - KPR Ruch Chorzów 32:22 (14:14)

Piotrcovia: Opelt, Sarnecka - Kucharska 5, Matyja 4, Klonowska, Marszałek 1/1, Wypych 10/3, Wasilewska 5, Cygan, Ivanović 3, Belmas 4, Dronzikowska.

Karne: 4/5
Kary: 6 min (Kucharska, Wasilewska i Ivanović - po 2 min.)

KPR: Jaśkiewicz, Kuszka, Kajumowa - Mrozek 1, Jasinowska 3, Magdalena Drażyk 6, Masłowska 2, Lesik 4, Piotrkowska, Agnieszka Drażyk 1, Doktorczyk 1, Rodak, Nimsz, Kiel, Lipok, Stokowiec 4.

Karne: 0/2
Kary: 12 min (Masłowska - 4 min., Mrozek, Lesik, Rodak i Kiel - po 2 min.)

Sędziowały: Lesiak, Lidacka (Kraków)
Widzów: 300
Reklamacreated by:input.com.pl