Aktualności

Lukdar gra z Ruchem

4 wrzesień 2017, 22:05:57
Nasz klub zdecydowała się wesprzeć kolejna firma.

Z radością informujemy, że do grona partnerów strategicznych naszego klubu dołączył Lukdar.

Firma Centrum Utylizacji LUKDAR od wielu lat, z sukcesem prowadzi działalność na rynku recyklingu i utylizacji odpadów. Dominującą gałęzią naszej działalności jest recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz skup surowców wtórnych tj. kabli, silników, baterii, układów drukowanych oraz wielu innych podzespołów elektrycznych i elektronicznych, złomu stalowego i kolorowego, tworzyw sztucznych.

Swoje usługi dedykujemy dużym przedsiębiorstwom, małym firmom, instytucjom, jednostkom samorządu terytorialnego, mieszkańcom - wszystkim tym, którzy poszukują bezpiecznego dla środowiska, zgodnego z prawem sposobu pozbywania się tego rodzaju odpadów.

Misją naszej firmy jest ochrona środowiska, dzięki utylizacji i recyklingowi zużytej elektroniki, ograniczamy jej szkodliwy wpływ na środowisko, oraz zwiększamy ilość materiałów wtórnych wprowadzanych na rynek.

Więcej informacji o katowickim salonie można znaleźć na ich stronie internetowej.
Reklamacreated by:input.com.pl