Aktualności

Nowy partner techniczny

2 wrzesień 2017, 14:55:15
Nasz klub pozyskał nowego partnera technicznego.

Z radością informujemy, że do grona partnerów strategicznych naszego klubu dołączył Inter Auto Polska.

Sieć salonów samochodowych Porsche Inter Auto to konsekwencja działań Ferry’ego Porsche i Louise Piëch. To oni w 1949 roku rozpoczęli import oraz sprzedaż kultowego volkswagena garbusa. Pierwszy salon PIA stanął w Salzburgu przy Alpenstraße, a sukces ekonomiczny tego przedsięwzięcia wpłynął na decyzję otwarcia kolejnych lokalizacji.

Z końcem 2012 roku koncern zainwestował w rynek polski. PIA przejęło aż 15 salonów samochodowych znajdujących się w Krakowie, Poznaniu, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Sosnowcu, Katowicach, Tychach, a także w Warszawie. W salonach Porsche Inter Auto Polska kupić można samochody znanych i cenionych marek, jak: Audi, Skoda, Bentley, Porsche, Lamborghini, Volkswagen oraz Samochody Użytkowe Volkswagen. PIA Polska to nie tylko salony samochodowe, to także wysokiej jakości usługi serwisowe i finansowe, sprzedaż akcesoriów wszystkich wymienionych wyżej marek oraz samochodów używanych.

Więcej informacji o katowickim salonie można znaleźć na ich stronie internetowej.
Reklamacreated by:input.com.pl