Aktualności

Superliga wraca na parkiety

3 kwiecień 2014, 09:06:13, Superliga
W sobotę o godzinie 16:00 w Jeleniej Górze Niebieskie będą rywalizować z miejscowym KPR-em.

Spotkanie w Jeleniej Górze będzie pierwszym meczem w fazie play-out. Przypomnijmy, że trzecią drużyną, która rywalizuje w tej fazie jest SPR Olkusz.

Zawodniczki Ruchu z pewnością mają mieszane uczucia co do jeleniogórzanek. Jesienią przegrały w stolicy Karkonoszy bardzo wysoko, z kolei w lutym chorzowiankom udało się odnieść nad KPR-em bardzo ważne zwycięstwo we własnej hali. Przypomnijmy, że w fazie play-out liczy się dorobek zespołów z pierwszej rundy. Niebieskie przed sobotnim meczem tracą zatem do drużyny prowadzonej przez Michała Pastuszko jeden punkt. Ewentualne zwycięstwo pozwoli nam awansować na dziewiątą pozycję.

O dwa punkty nie będzie jednak łatwo. W Jeleniej Górze od lat gra nam się ciężko. Trzeba też zaznaczyć, że niepewny jest występ Agnieszki Podrygały, która ma problemy z ręką po sparingowym meczu z Olimpią-Beskid Nowy Sącz. Pod znakiem zapytania stoi również występ Sabiny Kobzar, która również ma problemy ze zdrowiem.

Początek spotkania KPR z Ruchem w sobotę o godzinie 16:00 w Jeleniej Górze. Rozjemcami meczu będą panowie z Opolskiego Okręgu Piłki Ręcznej: Mariusz Kałużny oraz Tomasz Kondziela.
Reklamacreated by:input.com.pl