Aktualności

Masłowska zagrała na World Games

30 lipiec 2017, 18:42:27
Kasia Masłowska pod koniec czerwca zagrała na ME w beach handballu. W ostatnich dniach reprezentowała kraj na World Games.

Nasza zawodniczka została powołana do reprezentacji na wrocławskie World Games czyli igrzyska sportów nieolimpijskich. Biało-czerwone odniosły na turnieju trzy zwycięstwa i zaznały trzech porażek.

Beach handball, czyli plażowe wydanie szczypiorniaka, w ostatnich dniach cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców i telewidzów. Wszystko za sprawą występu reprezentacji Polski na The World Games 2017 we Wrocławiu.

Polki, z Katarzyną Masłowską w składzie, mimo dzielnej postawy straciły szanse na medal, ale walczyły o jak najwyższe miejsce. Po wygranej z Tunezyjkami 2:1 o 5. pozycję zagrały z Australią. I zwyciężyły 2:0, a "Masło" wywalczyła w meczu rzut karny.

Naszej zawodniczce gratulujemy występów w barwach narodowych!
Reklamacreated by:input.com.pl