Niebieskie wygrały z reprezentacją Polski

26 marzec 2014, 16:49:28
Podopieczne Anety Kowaluk pokonały w hali MORiS z reprezentacją Polski juniorek młodszych.

Spotkanie rozpoczęło się od niecelnych rzutów karnych po obu stronach. Worek z bramkami otworzyła po indywidualnej akcji Magdalena Drażyk. Warto odnotować, że w reprezentacji Polski zagrała Oktawia Płomińska oraz Natalia Stokowiec. Zespół zaś prowadziła Krystyna Wasiuk.

Niebieskie z biegiem czasu zaczęły odjeżdżać rywalkom. W 10. minucie na placu gry pojawiła się Natalia Kolonko, która zaraz po wejściu wpisała się na listę strzelczyń. Do przerwy Ruch prowadził 18:13.

W drugiej połowie Aneta Kowaluk dała pograć wszystkim swoim podopiecznym. Mimo to Ruch zdołał podwyższyć przewagę z pierwszej części meczu, ostatecznie wygrywają 35:26.

KPR Ruch Chorzów - Polska 35:26 (18:13)