Aktualności

Obronić zaliczkę

26 maj 2017, 13:32:23, I liga
Już jutro wielki rewanż w Jeleniej Górze.

Za nami pierwsze z dwóch spotkań barażowych o prawo gry w Superlidze. Niebieskie w środę udowodniły, że na własnym boisku czują się doskonale. Wygrały 28:24, choć zwłaszcza pierwsza połowa była bardzo zacięta. 

- Tego się spodziewaliśmy. Rywali grały na maksa. Było widać obycie w Superlidze. My graliśmy w pierwszej lidze, gdzie jest trochę mniej walki - oceniał trener Jarosław Knopik. - Ale dziewczyny stanęły na wysokości zadania. Spodziewaliśmy się, że będzie dużo emocji. Czekamy na taki sam bój w Jeleniej Górze.
 
Szkoleniowiec Ruchu już przed pierwszym spotkaniem podkreślał, że ewentualna wygrana w pierwszym starciu niczego nie gwarantuje. - Skończyła się "pierwsza połowa" w Chorzowie. Nie patrzę na ten wynik. W sobotę czeka nas druga połowa. Jedziemy do Jeleniej Góry z czystą kartą, nie skupiając się w pełni na zaliczce, jaką mamy - podkreśla Knopik. - W pierwszym meczu kluczem do sukcesu było to, że zafunkcjonowała nasza obrona, a także współpraca między obroną a bramką. Oby w  rewanżu również ten element nie zawiódł - dodał.

Początek meczu KPR Jelenia Góra - KPR Ruch Chorzów w sobotę o godzinie 17:00.

TRZYMAJCIE KCIUKI!
Reklamacreated by:input.com.pl