Aktualności

To jeszcze nie koniec...

12 maj 2017, 19:46:57, I liga
W sobotę Niebieskie rozegrają ostatni mecz w rozgrywkach I ligi w tym sezonie. Ale przed nimi prawdopodobnie jeszcze dwa kolejne spotkania - o awans do Superligi.

Już jutro piłkarki ręczne KPR Ruch Chorzów, na własnym boisku, rozegrają mecz 22. i ostatniej kolejki I ligi. I to derbowy! Ich rywalkami będą zawodniczki Sośnicy Gliwice.

Na wyprzedzenie Korony Handball Kielce nasze szczypiornistki nie mają już w zasadzie żadnych szans. O awans do elity prawdopodobnie trzeba będzie się bić w barażu. Jeżeli tak się stanie, rywalem Niebieskich będzie KPR Jelenia Góra. Istnieje szansa, że Niebieskie i tak awansują bezpośrednio. Od nowego sezonu Superliga zostanie przekształcona w ligę zawodową i kwestia spadków i awansów nie jest jeszcze przesądzona. Niemniej na dzień dzisiejszy chorzowianki muszą nastawić się na "dogrywkę" w walce o Superligę.

Zapraszamy wszystkich, by pojawili się w hali przy ul. Dąbrowskiego i wsparli dopingiem nasze zawodniczki. Podziękowali za walkę i ambicję w sezonie 2016/17, ale jednocześnie zmobilizowali przed jakże ważnym spotkaniami barażowymi!

Mecz z Sośnicą rozpocznie się o godz. 18:00 (bilety 8 zł normalny i 4 zł ulgowy).

źródło: Niebiescy.pl
Reklamacreated by:input.com.pl