Aktualności

Jutrzenka bez szans!

6 maj 2017, 18:51:15, I liga
Niebieskie odniosły w sobotę pewne zwycięstwo w Płocku. Do zwycięstwa zespół poprowadziła Joanna Rodak.

Od pierwszych akcji MMKS Jutrzenka Płock starała się dotrzymać kroku bardziej doświadczonym i ogranym rywalkom. Gdy w 8. minucie trafiła Emilia Bałdyga, był remis 3:3. Chwilę później jednak zespół z Chorzowa zaczął budować swoją przewagę.

Ekipa Jarosława Knopika rzuciła pięć bramek z rzędu i po trafieniu Joanny Rodak, w 14. minucie było już 10:4 dla przyjezdnych. Co prawda o jak najlepszy wynik walczyła Dagmara Radzikowska, jednak nie wystarczyło to do zbliżenia się przez Jutrzenkę na mniej niż cztery bramki. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 10:15.

Po zmianie stron w zespole z Płocka dobrze grały Dagmara Radzikowska i Dagmara Woźnica, jednak wciąż utrzymywało się kilkubramkowe prowadzenie Ruchu. Podobnie jak miało to miejsce w pierwszej części meczu, zespół ze Śląska zaczął budować przewagę.

Gdy na dziesięć minut przed końcem trafiła Karolina Jasinowska, na tablicy wyników widniał już rezultat 16:25. Do ostatnich minut KPR Ruch Chorzów kontrolował sytuację na boisku i ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 20:31. 

źródło: SF.WP.pl

MMKS Jutrzenka Płock - KPR Ruch Chorzów 20:31 (10:15)

Jutrzenka: Brudzyńska, Lis - Radzikowska 7, Warda 3, Maruszewska 2, Bałdyga 2, Woźnica 2, Stasiak 2, Zaremba 1, Homonicka 1 oraz Żuchewicz.

Karne: 0/1
Kary: 4 min. 

KPR Ruch: Staś, Bednarek - Rodak 7, Żakowska 4, Piotrkowska 3, Lesik 3, Polańska 3, Jasinowska 2, M.Drażyk 2, Masłowska 2, Doktorczyk 2, Kiel 1, A.Drażyk 1, Mrozek 1 oraz Stokowiec.

Karne: 4/5
Kary: 4 min. 
Reklamacreated by:input.com.pl