Aktualności

Sobota z KPR!

28 kwiecień 2017, 13:32:36, I liga
Zachęcamy wszystkich, by sobotnie popołudnie spędzili w naszej hali.

Pogoda nie rozpieszcza, więc o sobotni spacer będzie trudno. Tym bardziej zachęcamy do tego, by wybrać się na mecz naszego zespołu. Zwłaszcza, że w tym sezonie Niebieskie na własnym parkiecie zagrają już tylko dwukrotnie - jutro z Samborem Tczew i w ostatniej kolejce z Sośnicą Gliwice.

Najbliższy rywal chorzowianek to ligowy outsider. W 17 kolejkach zdobył tylko 5 punktów i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Co absolutnie nie oznacza, że rywala należy zlekceważyć. - Teoretycznie oczywiście będziemy faworytkami, ale mamy szacunek dla każdego przeciwnika. Postaramy się zagrać jak najlepiej, zachować koncentrację i zdobyć kolejne dwa punkty - zastrzega Marcelina Polańska.

Ruch aktualnie zajmuje w tabeli 2. miejsce gwarantujące baraż o awans do Superligi. Ale do lidera z Kielc traci tylko dwa punkty - wciąż jest więc szansa, by go dogonić! Zapraszamy wszystkich na trybuny naszej hali. Ceny biletów to 8 zł (normalny) i 4 zł (ulgowy). Honorujemy Kartę Dużej Rodziny. Początek spotkania o godzinie 17:00.
Reklamacreated by:input.com.pl