Aktualności

Nowy numer Handball Polska

19 styczeń 2017, 10:54:06
W kioskach znaleźć można kolejny, jubileuszowy numer miesięcznika.

 Ten numer jest wyjątkowy, gdyż mija właśnie 10 lat od naszego powstania. W aktualnym wydaniu prezentujemy mnóstwo ciekawych materiałów. Zajrzeliśmy do Kielc, gdzie kadra Tałanta Dujszebajewa przygotowywała się do mistrzostw świata we Francji. Rozmawialiśmy z selekcjonerem Biało-czerwonych, przed którym niełatwe zadanie zakwalifikowania zespołu na igrzyskach w Tokio, a wcześniej wprowadzenie do reprezentacji wielu młodych zawodników. Jednym z jego wybrańców jest Łukasz Gierak, który zdążył już poznać smak emocji związanych z występami w turnieju olimpijskim. Z nim też przeprowadziliśmy wywiad.

Tak się składa, że w kobiecej reprezentacji Polski również rozpoczęła się zmiana pokoleniowa. Drużyna Leszka Krowickiego ma za sobą pierwszy poważny sprawdzian. Występ na mistrzostwach Europy w Szwecji został potraktowany jako turniej, który miał pomóc w zdobyciu doświadczenia. Przy okazji ME udało się nam porozmawiać z Michaelem Bieglerem, który bardzo pozytywnie wspomina pracę w Polsce. Tak się pechowo złożyło, że naszym paniom na drodze do występu w kolejnych mistrzostwach świata stanęły mistrzynie olimpijskie z Rosji. Czerwiec zapowiada się naprawdę gorący.
W grudniu 2016 r. ZPRP podpisał ważne umowy –(kontynuacja) z PGNIG, SUZUKI MOTOR Poland oraz z 4F.

W naszym numerze można przeczytać także o tym czy Piotr Przybecki lubi chodzić na wycieczki w góry, gdzie w piłkę ręczną grał znany aktor Przemysław Sadowski czy bramkarz Piotr Ner ma jeszcze ochotę kontynuować karierę, a także prezentujemy bogatą karierę Alfreda „Almy” Wrzeskiego.

Reklamacreated by:input.com.pl