Aktualności

Wygrywamy w Krapkowicach z Otmętem

5 marzec 2014, 21:18:01, II liga
Nasze rezerwy pokonały w Krapkowicach Otmęt 20:16 w ramach rozgrywek II ligi.

Mecz wyglądał podobnie do tego rozgrywanego w pierwszej rundzie w Chorzowie, gdzie przez pierwsze 20 minut Otmęt prowadzi z nami wyrównaną walkę a dalsza część meczu to pewne akcje naszej drużyny.

Wynik spotkania otworzyła Katarzyna Masłowska. Kolejne akcje to niewymuszone błędy w ataku  Ruchu, na szczęście nasze przeciwniczki w tym elemencie nie odbiegały  i po  10 minutach  mieliśmy wynik jak w meczu hokeja na lodzie: 1:1. Dobra obrona i współpraca z bramkarką Natalią Krupą przyniosła w końcu efekty, bo od 20 minuty wychodzimy na prowadzenie. Kilka skutecznych kontr i wynik do przerwy to  10:6 dla Niebieskich.


Po przerwie Ruch zaczyna bramką zdobyta przez Agnieszkę Drażyk. Skuteczna obrona naszej drużyny pozwala na spokojne wyprowadzenia ataku, przez co nasza przewaga się utrzymuję. Niewykorzystane karne jak i chwilowa dekoncentracja doprowadza w 48 minucie do zbliżenia się gospodyń meczu na jedno oczko, wtedy do bramki wchodzi Agata Wesołka (rocznik 1998) i odbija bardzo ważne rzuty naszych przeciwniczek, które tracą nadzieje na wygraną. Ostatnie dwa karne to pewne rzuty  Pauliny Łuczyk, która chyba na dłużej zagości na linii 7 metra. Wygrywamy 16:20


Otmęt Krapkowice - KPR Ruch II Chorzów 16:20

Ruch: Gentków, Wesołka, Krupa - Malec, Kiełbus, Waloń, Beczek 3, Drażyk M 4, Jęszczok, Doktorczyk, Drażyk A 2, Masłowska 5, Jaroszewska, Salamon 3, Ciołek 1, Łuczyk 2.

Autor: Maria Beczek
Reklamacreated by:input.com.pl