Aktualności

Poczekajmy z ocenami

9 listopad 2016, 17:58:34, I liga
- To pierwszy nasz wyjazd w tym sezonie, będziemy mogły w inny sposób sprawdzić nasze umiejętności - zapowiada przed meczem w Płocku Joanna Rodak.

W ostatniej kolejce KPR Ruch Chorzów wysoko pokonał AZS AWF Warszawa. Stołeczny zespół sprawiał gospodyniom kłopoty tylko w pierwszych 20 minutach. - W pierwszej połowie AZS pokazał się z dobrej strony i zagrał naprawdę fajną piłkę, co było widać po „stykowym” wyniku. W drugiej połowie uwidoczniła się już nasza przewaga kondycyjna. Rywalki z każdą minutą opadły z sił, a my to wykorzystałyśmy - komentuje Joanna Rodak.

Kolejny mecz Niebieskie rozegrają w nadchodzącą sobotę. Po raz pierwszy w tym sezonie będą rywalizować na terenie rywala - w Płocku ich możliwości sprawdzi zespół SMS ZPRP. - To pierwszy nasz wyjazd w ty sezonie, będziemy mogły w inny sposób sprawdzić nasze umiejętności. Myślę, że powinnyśmy sprostać zadaniu - mamy doświadczony i zgrany zespół, trzeba przełożyć się na dobry wynik - podkreśla nasza skrzydłowa.

Ruch jak na razie jest wiceliderem tabeli, choć nie przegrał jeszcze żadnego meczu. Rozegrał jednak dwa mecze mniej od przewodzącego  stawce SPR Olkusz. Terminarz jest trochę pokręcony, nie z naszej winy – tak po prostu w tym sezonie wyglądają rozgrywki. Dlatego z ocenami poczekajmy do końca roku, kiedy każdy rozegra pierwszą rundę, zobaczymy kto będzie liderem. Oby to był Ruch!
Reklamacreated by:input.com.pl