Aktualności

KPR Ruch z nowym partnerem

5 listopad 2016, 14:39:00
Nasz klub pozyskał nowego partnera strategicznego.

Z radością informujemy, że do grona partnerów strategicznych naszego klubu dołączyła Kancelaria Adwokacka Duraj Reck i Partnerzy.

Kancelarię tworzy zespół kilkunastu prawników - w tym adwokatów i radców prawnych. Może poszczycić się stałą współpracą z zaufanymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, a także uniwersyteckimi wykładowcami. Współpracuje także z renomowanymi zagranicznymi kancelariami prawnymi. Dzięki temu jest w stanie sprostać nawet najbardziej złożonym sprawom klientów zarówno korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Więcej informacji o Kancelarii Duraj Reck i Partnerzy można znaleźć na ich stronie internetowej.
Reklamacreated by:input.com.pl