Aktualności

Wypowiedzi po meczu z SPR

24 październik 2016, 17:18:49, I liga
Prezentujemy komentarze po spotkaniu Ruchu z SPR Olkusz.

Oktawia Płomińska (skrzydłowa Ruchu):
- Zapanowałyśmy nad tym meczem, pokazałyśmy klasę i przewagę. Ciężko pracowałyśmy cały tydzień, przygotowywałyśmy się do tego spotkania i to zaprocentowało. Byłyśmy świadome swojej siły, skupiłyśmy się bardziej na sobie, niż na rywalu. Miałyśmy grać swoje i to się udało. Marena Lesik, nie mogła zagrać, Magda Drażyk też nie była w pełni sił. Ale zostawiłyśmy problemy kadrowe w szatni i wykonałyśmy zadanie.

Jarosław Knopik (trener Ruchu):
- Wynik jaki jest, każdy widzi. Chciałbym, z perspektywy szkoleniowej, wypowiedzieć się o grze zespołu. Na pewno wiedzieliśmy, czego po drużynie z Olkusza się spodziewać. Robiliśmy analizy, w zasadzie półtora tygodnia trenowaliśmy pod ten mecz. I cieszę się, że wiele elementów funkcjonowało od samego początku, muszę pochwalić dziewczyny za realizację pewnych zadań. Na pewno wysoka wygrana nie przyszła łatwo, mieliśmy dużo problemów z Agatą Wcześniak. Ale nie będę ukrywał, że cieszę się z tego, że pod naszym dobrym meczu dwa punkty zostały w Chorzowie.

Marcin Księżyk (trener SPR):
- Początek meczu był wyrównany,ale później dominował Ruch. Nie podjęliśmy walki – mieliśmy rywala rozpracowanego, a nie skorzystaliśmy z tego. Dziewczyny nie zgrały według przygotowanych założeń. W zasadzie nie było rzutów z drugiej linii, nie potrafiliśmy przedrzeć się kołem przez płaską obronę Ruchu. Początek drugiej połowy zagraliśmy lepiej w obronie i była okazja odrobić stratę, ale w ataku wyglądało to tak, jakby nikt nie chciał rzucić bramki.

Reklamacreated by:input.com.pl