Aktualności

Ważna: Mam nadzieję, że kibice pomogą nam w meczu z SPR-em Olkusz

27 luty 2014, 09:01:02, Superliga
W sobotę o godzinie 16:00 zagramy we własnej hali z SPR-em Olkusz. Zuzanna Ważna liczy, że po raz kolejny Niebieskie do zwycięstwa poprowadzą kibice.

SPR Olkusz zajmuje obecnie ostatnie miejsce w lidze. Beniaminek traci jednak do przedostatniego Ruchu zaledwie punkt. Jest już niemal pewne, że obie ekipy będą do końca sezonu walczyć o utrzymanie w Superlidze, dlatego dwa punkty w tym meczu są niezbędne.

Zuzanna Ważna liczy, że po raz kolejny we własnej hali chorzowianki zainkasują dwa punkty, a do zwycięstwa poniesie je głośny doping kibiców. - Naprawdę fajnie mieć takich kibiców, którzy chcą mimo przegranych przyjść na mecz i nas wspierać. Było ich na meczach z Energą i KPR-em naprawdę dużo i jak zaczynali śpiewać to aż ciarki przechodziły po całym ciele. Motywuje to strasznie! Mam nadzieję, że kibice pomogą nam również w meczu z SPR-em Olkusz. Serdecznie zapraszam - mówiła nam we wtorek 19-letnia zawodniczka.

W pierwszej rundzie Niebieskie wygrały w Olkuszu 28:22. Liczymy, że tym razem będzie podobnie. Przypomnijmy, że obecnie trenerem olkuszanek jest Zdzisław Wąs, który prowadził Ruch od lipca do października 2013 roku.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 16:00 w hali MORiS przy ulicy Dąbrowskiego 113.

Reklamacreated by:input.com.pl