Wygrana z KPR

29 sierpień 2016, 19:35:30
Niebieskie ramach meczu kontrolnego podjęły siebie KPR Jelenia Góra.

Mecz odbył się w hali przy ulicy Granicznej. Był ostatnim rozegranym tam spotkaniem - w obiekcie przy Dąbrowskiego zakończyła się wymiana nawierzchni i piłkarki powrócą do treningów na macierzystym boisku.

Nasz zespół świetnie rozpoczął spotkanie z jeleniogórzankami. Do przerwy Niebieskie zapewniły sobie czterobramkową przewagę (14:10). W drugiej połowie dystans się zmniejszał, ale po 50 minutach podopieczne Jarosława Knopika mogły się cieszyć z wygranej 19:18 nad zespołem z Superligi.

Ruch pierwsze spotkanie w I lidze rozegra w ostatni weekend września. Planowane są jeszcze kolejne sparingi. - Może uda nam się odwiedzić Czeszki. Próbujemy się także dogadać z zespołami z I ligi. Mamy w planie jeszcze kilka meczów sparingowych - zdradza trener Jarosław Knopik.