Aktualności

Terminarz sezonu 2016/17

23 lipiec 2016, 15:00:47
Poznaliśmy terminarz rozgrywek I ligi.

Niebieskie zmagania rozpoczną w weekend 24/25 września. Na własnym parkiecie podejmą Koronę Handball Kielce. Pierwszą rundę  zakończą wyjazdem go Gliwic (10 lub 11 grudnia).

W nadchodzącym sezonie I ligi kobiet weźmie udział 12 zespołów. Beniaminkami rozgrywek będą Sośnica Gliwice, Dwójka Łomża, Jutrzenka Płock i Sparta Oborniki.

1. kolejka - 24/25 września 2016

KPR Ruch Chorzów - Korona Handball Kielce
Sparta Oborniki - Sośnica Gliwice
Słupia Słupsk - MMKS Jutrzenka Płock
SPR Olkusz - Sambor Tczew
MTS Kwidzyn - MKS AZS UMCS Lublin
Dwójka Łomża - SMS ZPRP Płock 

2. kolejka - 1/2 października 2016

Korona Handball Kielce - SMS ZPRP Płock
MKS AZS UMCS Lublin - Guks Dwójka Łomża
Sambor Tczew - MTS Kwidzyn
MMKS Jutrzenka Płock - SPR Olkusz
Sośnica Gliwice - Słupia Słupsk
KPR Ruch Chorzów - Sparta Oborniki

3. kolejka - 15/16 października 2016

Sparta Oborniki - Korona Handball Kielce
Słupia Słupsk - KPR Ruch Chorzów
SPR Olkusz - Sośnica Gliwice
MTS Kwidzyn - MMKS Jutrzenka Płock
Dwójka Łomża - Sambor Tczew
SMS ZPRP Płock - MKS AZS UMCS Lublin

4. kolejka - 22/23 października 2016

Korona Handball Kielce - MKS AZS UMCS Lublin
Sambor Tczew - SMS ZPRP Płock
MMKS Jutrzenka Płock - Dwójka Łomża
Sośnica Gliwice - MTS Kwidzyn
KPR Ruch Chorzów - SPR Olkusz
Sparta Oborniki - Słupia Słupsk

5. kolejka - 29/30 października 2016

Słupia Słupsk - Korona Handball Kielce
SPR Olkusz - Sparta Oborniki
MTS Kwidzyn - KPR Ruch Chorzów
Dwójka Łomża - Sośnica Gliwice
SMS ZPRP Płock - MMKS Jutrzenka Płock
MKS AZS UMCS Lublin - Sambor Tczew

6. kolejka - 5/6 listopada 2016

Korona Handball Kielce - Sambor Tczew
MMKS Jutrzenka Płock - MKS AZS UMCS Lublin
Sośnica Gliwice - SMS ZPRP Płock
KPR Ruch Chorzów - Dwójka Łomża
Sparta Oborniki - MTS Kwidzyn
Słupia Słupsk - SPR Olkusz

7. kolejka - 12/13 listopada 2016

SPR Olkusz - Korona Handball Kielce
MTS Kwidzyn - MKS Słupia Słupsk
GUKS Dwójka Łomża - Sparta Oborniki
SMS ZPRP Płock - KPR Ruch Chorzów
MKS AZS UMCS Lublin - Sośnica Gliwice
Sambor Tczew - MMKS Jutrzenka Płock

8. kolejka - 19/20 listopada 2016

Korona Handball Kielce - MMKS Jutrzenka Płock
Sośnica Gliwice - Sambor Tczew
KPR Ruch Chorzów - MKS AZS UMCS Lublin
Sparta Oborniki - SMS ZPRP Płock
Słupia Słupsk - Dwójka Łomża
SPR Olkusz - MTS Kwidzyn

9. kolejka - 26/27 listopada 2016

MTS Kwidzyn - Korona Handball Kielce
Dwójka Łomża - SPR Olkusz
SMS ZPRP Płock - Słupia Słupsk
MKS AZS UMCS Lublin - Sparta Oborniki
Sambor Tczew - KPR Ruch Chorzów
MMKS Jutrzenka Płock - Sośnica Gliwice

10. kolejka - 3/4 grudnia 2016

Korona Handball Kielce - Sośnica Gliwice
KPR Ruch Chorzów - MMKS Jutrzenka Płock
Sparta Oborniki - Sambor Tczew
Słupia Słupsk - MKS AZS UMCS Lublin
SPR Olkusz - SMS ZPRP Płock
MTS Kwidzyn - Dwójka Łomża

11. kolejka - 10/11 grudnia 2016

Dwójka Łomża - Korona Handball Kielce
SMS ZPRP Płock - MTS Kwidzyn
MKS AZS UMCS Lublin - SPR Olkusz
Sambor Tczew - Słupia Słupsk
MMKS Jutrzenka Płock - Sparta Oborniki
Sośnica Gliwice - KPR Ruch Chorzów

Runda rewanżowa:

12 kolejka - 18/19.02.2017
13 kolejka - 25/26.02.2017
14 kolejka - 04/05.03.2017
15 kolejka - 11/12.03.2017
16 kolejka - 25/26.03.2017
17 kolejka - 01/02.04.2017
18 kolejka - 08/09.04.2017
19 kolejka - 22/23.04.2017
20 kolejka - 29/30.04.2017
21 kolejka - 06.05.2017
22 kolejka - 13.05.2017
Reklama



created by:input.com.pl