Aktualności

W sobotę mecz z Olimpią-Beskid

7 listopad 2013, 07:17:42
W sobotę o godzinie 16:00 w hali MORiS przy ulicy Dąbrowskiego 113 Niebieskie zagrają z Olimpią-Beskid Nowy Sącz. Liczymy, że kibice po raz kolejny stworzą wspaniałą atmosferę, która poniesie nasze szczypiornistki do drugiego zwycięstwa w Superlidze.

Olimpia-Beskid Nowy Sącz zgromadziła do tej pory na swoim koncie sześć punktów. W ostatniej kolejce Góralki pokonały przed własną publicznością  SPR Olkusz aż 36:20. Jedenaście bramek w tym spotkaniu zdobyła rozgrywająca Katarina Dubajova. Zawodniczki Ruchu w miniony weekend pauzowały, co wyzwoliło w nich głód gry, o którym wspomina nasza skrzydłowa.

- Nie mogę się już doczekać sobotniego meczu z Olimpią-Beskid Nowy Sącz, bo w tamtym sezonie dwa razy z nimi przegrałyśmy i teraz na pewno chcemy pokazać, kto jest zespołem lepszym. Znowu będziemy walczyć od pierwszej do ostatniej minuty - zapowiada sobotni mecz Monika Migała. Liczymy, że Ruch podobnie jak w meczu ze Startem Elbląg pokaże swój prawdziwy charakter i po spotkaniu będzie mógł się cieszyć z dwóch punktów.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 16:00. Sędziami spotkania będą Grzegorz oraz Tomasz Christ. Serdecznie zapraszamy wszystkich do hali!
Reklamacreated by:input.com.pl