Aktualności

Gra o wszystko

13 maj 2016, 12:57:26, Superliga
W sobotni wieczór w hali Ruchu czekają nas ogromne emocje.

Piłkarki ręczne Ruchu w sobotę podejmą na własnym boisku UKS PCM Kościerzyna. Czeka je niezwykle wymagający bój.

Przed ostatnią, 28. kolejką gier, sytuacja nie jest prosta. Zwycięstwo lub remis w sobotnim meczu z UKS PCM gwarantuje Niebieskim utrzymanie. Porażka skaże je  na spadek, lub baraż z pierwszoligowym KPR Kobierzyce (to zależy już od wyniku meczu Olimpia-KPR). Na całe szczęście, wciąż wszystko w rękach i nogach naszych zawodniczek.

Początek spotkania w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego o godzinie 18:00. Liczymy, że kibice, którzy pojawią się na trybunach, głośnym dopingiem będą wspierać nasze zawodniczki od pierwszej, do ostatniej sekundy spotkania. Wasze wsparcie może się okazać bezcenne!
Reklamacreated by:input.com.pl