Aktualności

Katarzyna Masłowska: Dobrze znamy rywalki

6 maj 2016, 19:27:31, Superliga
Kołowa Ruchu zapowiada, że jej zespół z Jeleniej Góry wróci z kompletem punktów.

W sobotę w Jeleniej Górze KPR podejmie... inny KPR, tyle że z Chorzowa. Stawka spotkania jest niebagatelna, bo wciąż toczy się zacięta walka o utrzymanie. Nie jest tajemnicą, że Niebieskim z zespołem z Dolnego Śląska zawsze grało się trudno. - W tej chwili nie jest już ważne to, z kim gra nam się lepiej czy gorzej. Nie wyobrażam sobie, że wrócimy z Jeleniej Góry bez dwóch punktów. Znamy rywalki bardzo dobrze i wiemy czego się po nich spodziewać, na każdej pozycji - podkreśla Katarzyna Masłowska.

Obrotowa zapewnia, że wraz z koleżankami przez ostatni tydzień nie próżnowała. - Przez ostatni tydzień szlifowałyśmy to, co jeszcze nie funkcjonuje w naszej grze na sto procent. Analizowałyśmy też rywalki, nasze ostatnie spotkanie. Muszę przyznać, że do każdego meczu jesteśmy dobrze przygotowane. Niestety, nie zawsze potrafimy to wykorzystać. Teraz już musimy, nie ma innego wyjścia.

Masłowska od kilku tygodni zmaga się z urazem kostki, ale pomimo tego wystąpiła w spotkaniu z Olimpią i tak samo będzie w sobotę w Jeleniej Górze. - Nie było innej opcji. Trzeba wygrać, naprawdę. Byłyśmy o włos od wygranej z Nowym Sączem, walczyłyśmy do końca. Tym razem musi się udać!

Reklamacreated by:input.com.pl