Aktualności

Kolejne zwycięstwo rezerw

16 luty 2014, 20:07:56, II liga
Nie było zbyt wielu emocji w meczu naszych rezerw ze Zgodą Bielszowice. W Rudzie Śląskiej chorzowianki zdecydowanie wygrał 35:23 i dopisały kolejne dwa oczka do swojego konta.

Mecz rozpoczął się od bramki naszej drużyny z rzutu karnego, którego egzekutorką była Agnieszka Drażyk. Przez kolejne 5 minut mecz toczył się bramka za bramkę, ale to było jedyne, na co stać było zespół gospodyń. Bardzo mocna obrona Zgody, momentami wręcz brutalna spowodowała dużo wykluczeń, które nasza drużyna skutecznie wykorzystywała. Szczególna w tym zasługa Natalii Doktorczyk, która popisywała się bardzo ładnymi rzutami ze skrzydła, dzięki którym przewaga wzrastała. Pierwsza połowa zakończyła się 17:12 dla Ruchu.

Druga połowa zaczęła się od trzech trafień Niebieskich. Później dzięki  rzutom z drugiej linii Moniki Malec i Agnieszki Drażyk odjechaliśmy rywalkom całkowicie. Duża przewaga spowodowała, że trenerka Aneta Kowaluk mogła sobie pozwolić na zmiany. Dzięki temu wszystkie dziewczyny miały okazje zaprezentować się w Derbach Śląska.  Najwięcej bramek dla drużyny Zgody zdobyła Krzysteczko Martyna(7)

KS Zgoda Bielszowice – KPR Ruch II Chorzów 23:35 (12:17)

Ruch: Krupa, Wesoła - Łuczyk, Kiełbus, Waloń(2), Beczek(1), Drażyk M.(4), Malec(6), Ciołek, Jęszczok, Doktorczyk(9), Drażyk A.(6), Pawlik(2), Kurzaj(3), Jaroszewska(2), Młynarczyk.

Autor: Marysia Beczek

Reklamacreated by:input.com.pl