Aktualności

Mecz najwyższej wagi

30 kwiecień 2016, 11:00:13, Superliga
W 26. kolejce Superligi Niebieskie podejmą na własnym terenie Olimpię-Beskid Nowy Sącz.

W sobotni wieczór zachęcamy wszystkich kibiców, by odwiedzili halę MORiS i wsparli nasze zawodniczki.

Po ostatniej, zaskakująco wysokiej porażce w Kościerzynie, chorzowianki będą chciały we własnej hali poprawić dorobek punktowy i zrehabilitować się w oczach kibiców.

Na pewno nie będzie łatwo - Olimpia ma już pewne utrzymanie, a w fazie play-out jeszcze nie przegrała. W ostatnim meczu podopieczne Lucyny Zygmunt pewnie zwyciężyły w Jeleniej Górze.  Niebieskie jednak bardzo potrzebują punktów, bo wciąż nie zapewniły sobie utrzymania, a do końca sezonu pozostały  ledwo trzy serie gier.

Po raz ostatni oba zespoły zagrały niespełna miesiąc temu.  2 kwietnia w Nowym Sączu dwa punkty zdobyły gospodynie. Świetnie zaprezentowały się wtedy Dagmara Nocuń i Agnieszka Leśniak, które łącznie rzuciły rywalkom 18 bramek. Nie wiadomo, czy w sobotnim meczu będą mogły wystąpić Katarzyna Masłowska i Magdalena Drażyk, które z Kościerzyny wróciły z urazami. Na pewno nie zagra Karolina Jasinowska. Obrotowa poddała się artroskopii kolana i jest wykluczona z gry do końca sezonu.

Zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia Niebieskich gorącym dopingiem.  Początek meczu o godzinie 18:00. Ceny biletów: 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy).
Reklamacreated by:input.com.pl