Aktualności

Natalia Krupa: Nie dałyśmy się zaskoczyć

7 marzec 2016, 18:15:49
Młodzieżowa reprezentantka Polski znów zatrzymała MTS Kwidzyn.

Bramkarka Ruchu, Natalia Krupa, była bohaterką sobotniego finału Mistrzostw Polski Juniorek. Jej doskonała postawa w końcowych minutach pozwoliła chorzowiankom utrzymać prowadzenie. - Końcówka była bardzo emocjonująca. Część z nas gra w Superlidze i I lidze, widać było zmęczenie. Opadałyśmy z sił i stąd te nerwy do samego końca - tłumaczy golkiperka.

Spotkanie z MTS było rewanżem za ubiegłoroczny finał w Kwidzynie. Niebieskie wydarły wtedy rywalkom złoto na ich terenie. - Składy obu zespołów zmieniły się przez ten rok, ale nie jakoś znacznie. Tak naprawdę znałyśmy rywalki dość dobrze, poza tym rywalizowałyśmy też niedawno w turnieju półfinałowym. Na szczęście okazało się to atutem, nie dałyśmy się zaskoczyć. 

Krupa została wyróżniona przez trener MTS, Edytę Majdzińską, która stwierdziła, że jej zespół drugi rok z rzędu został zatrzymany właśnie przez zdolną bramkarkę. - Miło mi to słyszeć. Faktycznie w zeszłym roku też udało mi się fajnie pobronić. Ważne, że wspólnie osiągnęłyśmy ten sukces. Teraz czas na świętowanie!

Reklama



created by:input.com.pl