Aktualności

Przyjdź w niedzielę na mecz z KPR-em Jelenia Góra

5 luty 2014, 21:25:01, Superliga
Zwycięstwo w tym spotkaniu może dać nam ósme miejsce, dlatego zachęcamy wszystkich sympatyków do obecności w niedzielę o 18:00. Pomóżmy naszym szczypiornistkom w odniesieniu kolejnego zwycięstwa.

Przed tygodniem zespół ze stolicy Karkonoszy objął Michał Pastuszko, który ostatnie siedem miesięcy spędził pracując w Ruchu. Jego debiut okazał się nieudany, ponieważ KPR przegrał przed własną publicznością z SPR-em Olkusz.

KPR Jelenia Góra zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli i ma na koncie siedem punktów. Oznacza to zatem, że ewentualnie zwycięstwo Ruchu w niedzielnym meczu może nam dać awans na ósmą pozycję (przy założeniu, że Piotrcovia przegra u siebie z Pogonią). O zwycięstwo jednak nie będzie łatwo. W pierwszej rundzie Niebieskie przegrały w Jeleniej Górze, aż 28:42. Po tym spotkaniu do dymisji podał się Zdzisław Wąs.

Apelujemy do wszystkich sympatyków o obecność w niedzielę w hali MORiS przy ulicy Dąbrowskiego 113. Stwórzmy razem atmosferę podobną do tej z meczu z Energą Koszalin i pomóżmy naszym szczypiornistkom zdobyć dwa punkty. Początek meczu w niedzielę o godzinie 18:00.
Reklamacreated by:input.com.pl