Aktualności

Wypowiedzi po meczu z UKS PCM

15 luty 2016, 10:15:24, Superliga
Niebieskie w 19. kolejce PGNiG Superligi pewnie pokonały zespół z Kościerzyny.

Dariusz Męczykowski (trener UKS):
- Mam żal do moich dziewczyn, że przespały początek meczu. Tak naprawdę zaczęły grać w 10 minucie, ale wtedy sytuacja była już wyjątkowo trudna. Trochę zabrakło im wigoru, nie chcę mieć do nich pretensji. Zwłaszcza, że graliśmy osłabieni. Gratuluję Ruchowi, a my musimy szukać punktów gdzie indziej.

Krystyna Wasiuk (trener Ruchu):

- Udało się nam uciec z miejsca barażowego, ale do tego by mieć spokój, jeszcze daleka droga. Dziewczyny zagrały bardzo dobry mecz, ich ciężka praca na co dzień przynosi efekty. Przed nami seria trudnych spotkań, ale liczę, że w nich zapunktujemy.

Katarzyna Masłowska (kołowa Ruchu):

- Zawsze gramy na sto procent i naprawdę było to widać. W końcówce może nieco szwankowała obrona, ale to kwestia zmęczenia. Nie chcemy teraz patrzeć na innych, tylko robić swoje i nadal wygrywać.

Oktawia Płomińska (skrzydłowa Ruchu):

- Ciężko pracujemy na wyniki, które ostatnio osiągamy. Ostania wygrana z Olimpią dodała nam dużo pewności siebie. W ostatnich tygodniach nasza sytuacja mocno się poprawiła, dzięki temu w naszej grze widać większy spokój i swobodę. Oczywiście są jeszcze rzeczy, które musimy poprawić, na przykład w grze obronnej, ale wszystko przyjdzie z czasem.

Reklamacreated by:input.com.pl