Aktualności

Dziś walczymy w Szczecinie

18 listopad 2015, 13:39:54, Superliga
Niebieskie meczem w Szczecinie zakończą dziś 10. kolejkę Superligi.

Termin spotkania jest nietypowy ze względu na udział Pogoni Baltica Szczecin w Pucharze EHF. Szczecinianki, po bardzo wyrównanej walce, uległy w dwumeczu rumuńskiemu ASC Corona Brasov. W tym roku czekają je jeszcze dwa spotkania - kończący rundę pojedynek z KPR Jelenia Góra i dzisiejszy z Ruchem. Zatem - dwa pojedynki z zespołami łaknącymi punktów.

Pogoń w tym sezonie przegrała jedynie raz - ze Startem Elbląg. W siedmiu spotkaniach zwyciężyła, raz zremisowała. W tabeli zajmuje trzecią pozycję, do wicelidera - Startu - tracą dwa punkty.Ruch przełamał w poprzedniej kolejce serię porażek, pewnie rozprawiając się z KPR Jelenia Góra. Wciąż do gry nie jest gotowa Zuzanna Ważna (powróci w rundzie rewanżowej), ale pozostałe zawodniczki są do dyspozycji sztabu szkoleniowego. Sztabu, który już oficjalnie, do końca tych rozgrywek, tworzyć będą Krystyna Wasiuk i Cezary Winkler.

Nasz zespół z pewnością czeka trudny bój. Szczecinianki są faworytem pojedynku, ale szczypiornistki z "eRką" na koszulkach niejednokrotnie udowadniały, że każdy musi się z nimi liczyć. W starciu tym na pewno nie zabraknie emocji i zaciętej walki!

Początek meczu Pogoń - Ruch o godzinie 18:00.
Reklamacreated by:input.com.pl