Aktualności

Pozytywne nastawienie

11 listopad 2015, 18:57:18, Superliga
Co po meczu z KPR powiedziały nasze zawodniczki?

Lidia Żakowska:

- Wiedziałyśmy, że to będą bardzo trudne zawody i tak też było, zwłaszcza w pierwszej połowie. Czekałyśmy na tę wygraną prawie trzy miesiące, ale w końcu się udało. Bardzo się z tego cieszymy. Znalazłyśmy się w ciężkim dla nas momencie, przede wszystkim pod względem psychicznym. Trudno było wskazać jakiekolwiek plusy naszej gry. Teraz, po wygranej, pojawiło się pozytywne nastawienie.

Paulina Tracz:

- To był jeden z lepszych meczów w moim wykonaniu, od kiedy gram w Ruchu. Ale liczę, że w już niedługo nadejdą jeszcze lepsze występy. Ten mecz był trudny, ale przygotowywałyśmy się do niego dużo, przede wszystkim mentalnie. Było trochę niedociągnięć, ale potrafiłyśmy nadrobić to sercem, walką. Nowa trenerka nas zmotywowała. Koncentrowałyśmy się przez cały tydzień na meczu z Jelenią Górą, nie myśląc o pozostałych wynikach w tym sezonie.

Monika Ciesiółka:


- Brakowało nam już tego zwycięstwa i atmosfery, która wiąże się z udanym meczem. Wraz z pojawieniem się nowego trenera, wiele się zmieniło.  Miejmy nadzieję, że nadal wszystko będzie szło w dobrą stronę, a my zaczniemy regularnie wygrywać.
Reklamacreated by:input.com.pl