Aktualności

Magda Drażyk: Zostawimy na boisku serducho

4 listopad 2015, 13:54:38, Superliga
Już w sobotę zmierzymy się z KPR Jelenia Góra.

Mecz z zespołem z Karkonoszy będzie dla Niebieskich szalenie ważny, dwa punkty są potrzebne jak nigdy dotąd. - Jesteśmy z dziewczynami bardzo zdeterminowane. Wiemy, że jest to jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie i ciężko pracujemy na treningach, żeby zaprocentowało to podczas meczu - zapewnia Magdalena Drażyk. - Zobaczymy, jak potoczy się to spotkanie, bardzo w nas wierzę. Mogę zapewnić, że będziemy walczyć od początku meczu do końca i zostawimy serducho na boisku.

Nasza rozgrywająca wraca też do spotkania w ostatniej kolejce. - Wydaje mi się ,że mecz w Kościerzynie był dla nas najtrudniejszy w sezonie. Naprawdę dałyśmy w nim z siebie wszystko, udało nam się dogonić rywalki w końcówce meczu, doprowadzić do remisu... Ale popełniłyśmy kilka błędów własnych i do Chorzowa wracałyśmy niestety na tarczy.

Podczas spotkania z drużyną z Jeleniej Góry dostępny będzie nowy numer naszego klubowego magazynu. Znajdziecie w nim m.in. wywiad z Magdą, która opowie o swoim debiucie w Superlidze, bieżących rozgrywkach, a także wróci pamięcią do zwycięskiego Final Four Młodzieżowych Mistrzostw Polski.
Reklamacreated by:input.com.pl