Pogrom w Pucharze!

23 październik 2015, 21:47:34, Puchar Polski
Druga drużyna Niebieskich z przytupem rozpoczęła udział w rozgrywkach Pucharu Polski.

Zespół rezerw Ruchu zmierzył się ze Startem Michałkowice. Na parkiet wybiegły jednak także zawodniczki regularnie występujące w Superlidze - Katarzyna Masłowska i Paulina Tracz. Wraz z Natalią Doktorczyk zdobyły w sumie aż 23 bramki!

Szczypiornistki z Michalkowic dotrzymywały Niebieskim kroku jedynie do 10 minuty (7:5). Po 20 minutach przewaga Ruchu wynosiła już dziesięć goli (17:7), a sprawa zwycięstwa została praktycznie przesądzona jeszcze  przed przerwą. Ostatecznie nasze zawodniczki rozgromiły Start, po przerwie tracąc tylko siedem goli.

KPR Ruch II Chorzów - MKS Start Michałkowice 41:16 (22:9)

Ruch: Jaśkiewicz, Wesołka - Kurzaj, Kiełbus 2, Waloń 2, Kiel 4, Tracz 7, Polańska 3, Doktorczyk 8, Fraksztajn 1, Prokop 4, Jęszczok 2, Masłowska 8.

Kary: 6 min.