Aktualności

Akcja charytatywna na rzecz Emilki

7 październik 2015, 15:55:22
Polskie piłkarki ręczne wspierają zbiórkę pięniedzy w szczytnym celu. Pomóc może każdy!

Nasza zawodniczka, Małgorzata Krzymińska, wraz z innymi polskimi szczypiornistkami organizuje akcję charytatywną w szczytnym celu. Akcje wspomoże także nasz klub i - mamy nadzieję - nasi kibice. Już 17 października będzie można wrzucić pieniądze do puszek na meczu Ruchu z Vistalem Gdynia.

Tak o akcji opowiada Gosia Krzymińska:
Proszę bardzo o pomoc dla Emilki Gojowy. To córka mojego kolegi, która ma wrodzoną wadę serduszka. Do końca roku musi przejść operację której koszt to aż 154 tysiące złotych.  Czasu na zebranie kwoty jest niewiele. Dzięki uprzejmości Kingi, Gosi i Werki mogłam wystawić na aukcji ich koszulki z autografami. Cały dochód będzie przeznaczony dla Emilki. Bardzo serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w licytacji!


Aktualnie trwa licytacja koszulek Kingi Grzyb, Małgorzaty Stasiak i bluzy bramkarskiej Weroniki Gawlik.

Wszystkie informacje na temat akcji dostępne pod tym adresem.
Reklamacreated by:input.com.pl