Aktualności

Niebieskie przedszkolaki

2 październik 2015, 12:44:01
KPR Ruch po raz kolejny zorganizował gry i zabawy dla najmłodszych - tym razem chorzowskich przedszkolaków.

Korzystając z przerwy w rozgrywkach, przypominamy wydarzenia z drugiej kolejki PGNiG Superligi. Nasz zespół zdobył dwa punkty po pewnej wygranej z Piotrcovią. Przed spotkaniem zorganizowaliśmy akcję, która być może przysporzy świetnych zawodniczek i kolejnych zwycięstw w przyszłości...

Bezcenne okazały się uśmiechy dzieci, które z radością uczestniczyły w przygotowanych dla nich zabawach, prowadzonych przez zawodniczki Ruchu. Liczymy, że zaszczepiliśmy w  nich zainteresowanie szczypiorniakiem! - To kolejna odsłona tej akcji, którą organizujemy już od kilku lat. Staramy się propagować piłkę ręczną wśród najmłodszych, uczyć tej dyscypliny przez zabawę - podkreśla prezes KPR Ruch, Klaudiusz Sevković. - Chcemy, żeby młoda społeczność próbowała się w to bawić i przede wszystkim zdrowo, aktywnie i na sportowo spędzać czas. Dzieciaki zostały po zabawie na meczu ligowym i kto wie, może połknęły tego bakcyla? - zastanawia się prezes.

Rzeczywiście, istnieje spore prawdopodobieństwo, że się uda. Niebieskie przedszkolaki z zainteresowaniem obserwowały zmagania dwóch ekstraklasowych ekip, a niektóre z nich z zaangażowaniem dopingowały nasz zespół. Po spotkaniu wspólnie z pozostałymi, stałymi bywalcami naszej hali cieszyły się ze zwycięstwa Ruchu, nie ukrywając, że handball im się spodobał. - Było bardzo fajnie! Na pewno chciałbym jeszcze tu przyjść - mówił mały Kuba. - Bardzo mi się podoba ta gra, jest ciekawa i chciałabym kiedyś sama spróbować - zapewniła Zuza.  Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić na halę ponownie!

Nasz klub od kilku lat angażuje się w promowanie marki, jaką jest Ruch Chorzów, ale też w krzewienie pozytywnych form kibicowania i aktywnego, sportowego spędzania wolnego czasu. Liczymy, że zaprocentuje to nie tylko utalentowanymi zawodniczkami, chętnymi do gry w niebieskich barwach, ale także oddanymi, kulturalnymi kibicami. Zaś akcja „Niebieski Przedszkolak” nie była jednorazowym wydarzeniem i z pewnością będzie kontynuowana w przyszłości.
Reklamacreated by:input.com.pl