Aktualności

Wypowiedzi po meczu z Piotrcovią

14 wrzesień 2015, 12:11:09, Superliga
- Chciałyśmy zmazać plamę z meczu w Koszalinie i udało się.

Adam Wodarski (trener Ruchu):

- Kogo wyróżniłbym za ten mecz? Pewnie Lidkę Żakowską i Dominikę Montowską, ale tak naprawdę nie chcę nikogo wyróżniać. Cały zespół spisał się dobrze. Chcę pochwalić to, że większość dziewczyn spełniła założenia taktyczna, jakie mieliśmy przed meczem. Tego zabrakło w pierwszej kolejce w Koszalinie. Musimy przestrzegać dyscypliny taktycznej. Jeżeli tak się stanie, to  wtedy będzie można myśleć o zwycięstwach.

Michał Pastuszko (trener Piotrcovii):


 -Trudno było zakładać, że przegramy w takim stylu, taką różnicą trafień. Przez pierwsze 5-10 minut wszystko wyglądało dobrze. Kontrolowaliśmy mecz, udało się wyjść na prowadzenie. I nie mam pojęcia, co stało się później. Myślę, że zabrakło konsekwencji. Zadecydował błędy indywidualne, które Ruch po prostu wykorzystał. Co zrobić, takie mecze też się zdarzają. Za tydzień gramy z KPR Jelenia Góra i zrobimy wszystko, żeby się zrehabilitować.

Joanna Rodak (skrzydłowa Ruchu):


- Można było powiedzieć, że to był mecz z serii "o cztery punkty". Piotrcovia to rywal jak najbardziej w naszym zasięgu i u siebie powinniśmy takie spotkania zwyciężać. Rywalki popełnił więcej błędów od nas. My byłyśmy podrażnione tym, co stało się tydzień temu. Chciałyśmy zmazać tę plamę i sądzę, że się udało.

Lidia Żakowska (rozgrywająca Ruchu):


- Nie czuję się żadnym bohaterem, bo każda z dziewczyn dołożyła do wygranej swoje. I przede wszystkim spełniłyśmy założenia taktyczne. Wiedziałyśmy, że wygrana będzie bardzo ważna. Choćby po to, by zyskać komfort psychiczny. Teraz czekają nas ciężkie wyjazdy  i mecz z Lublinem u siebie. Ale wiadomo, że zagramy na maksa.

Reklamacreated by:input.com.pl