Aktualności

W sobotę arcyważny mecz z Piotrcovią

9 styczeń 2014, 10:15:49
W sobotę o godzinie 17:00 w Piotrkowie Trybunalskim Niebieskie rozpoczną drugą rundę. Pojedynek z Piotrcovią będzie tym z serii "o cztery punkty".

Piotrcovia pierwszą rundę zakończyła z pięcioma punktami na koncie (w tym dwa za zwycięstwo z Ruchem w pierwszej kolejce). Oznacza to zatem, że nasze najbliższe rywalki mają nad Ruchem zaledwie punkt przewagi. Ewentualne zwycięstwo pozwoli nam na wydostanie się z miejsca spadkowego.

O zwycięstwo nie będzie jednak łatwo. Przekonaliśmy się o tym w pierwszej rundzie, gdy chorzowianki przegrały przed własną publicznością z ekipą Henryka Rozmiarka 21:24. W weekend zarówno Ruch jak również Piotrcovia grały we własnych halach spotkania ligowe. Jak wiemy, Niebieskie przegrały z MKS-em Lublin 24:33, z kolei nasze najbliższe rywalki zremisowały po niezwykle dramatycznej końcówce z SPR-em Olkusz 23:23.

W Piotrkowie Trybunalskim na parkiecie powinniśmy zobaczyć Agnieszkę Pieniowską, która w meczu z mistrzyniami Polski nie dostała okazji do zaprezentowania swoich umiejętności ze względu na nie do końca doleczony uraz kostki.

Początek meczu Piotrcovia - Ruch w sobotę o godzinie 17:00 w hali "Relax" w Piotrkowie Trybunalskim.
Reklamacreated by:input.com.pl