Aktualności

Sparingowe zwycięstwo z Sokolem

22 sierpień 2015, 11:07:49, Superliga
W piątek Ruch rozpoczął zmagania w turnieju w Ostravie.

Rywalkami Ruchu podczas krótkiego zgrupowania za naszą południową granicą będą, oprócz gospodyń, szczypiornistki Wienera Neustadt oraz Slavii Partizanskie. Wszystkie ekipy biorą udział w turnieju o Puchar Starosty Obwodu Miejskiego Poruba.

W piątek chorzowskie szczypiornistki rozprawiły się z Sokolem 29:26. Niebieskie doskonale "weszły" w mecz, od początku dyktując rywalkom swoje warunki gry. Na przerwę schodziły z prowadzeniem 16:13, a po zmianie stron utrzymywały bezpieczną przewagę, nie pozwalając rywalkom na zbyt wiele.

Był to już trzeci mecz z Sokolem w tym okresie przygotowawczym. W poprzednich padł remis (24:24), a raz górą były Czeszki (35:28). W drugim piątkowym meczu Slavia Partizanske pokonała austriacki Wiener Neustadt 26:24.

W sobotę Ruch rozegra dwa mecze - rano ze Slavią,  a wieczorem z Wienerem.DHC Sokol Ostrava - KPR Ruch Chorzów 26:29 (13:16)


Skład Ruchu: Montowska, Ciesiółka, Krupa - Benducka 3, Waloń, Jasinowska 3, Żakowska 6, A. Drażyk, Tracz 1, Krzymińska, Masłowska 5, Kolonko 1, Rodak 5, Beczek 4, Jaroszewska 1.
Reklamacreated by:input.com.pl