Aktualności

BetaMed zapewni Niebieskim opiekę

11 sierpień 2015, 18:00:37, Superliga
Pragniemy z dumą poinformować, że partnerem naszego klubu została firma BetaMed.

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma o wieloletniej tradycji i doświadczeniu, która z troski o pacjenta największą wagę przywiązuje do wysokiej jakości oferowanych usług medycznych. Aktualnie BetaMed S.A. świadczy usługi pielęgniarskie w ponad 70 oddziałach na terenie 11 województw. Misją firmy jest zapewnianie pacjentom jak najlepszej opieki lekarskiej, pielęgniarskiej i rehabilitacyjnej oraz umożliwienie korzystania z nowych usług medycznych i nowoczesnego sprzętu.

Tym samym niezmiernie miło poinformować, że już od nowego sezonu PGNiG Superligi, BetaMed S.A. będzie świadczył swoje kompleksowe usługi naszym zawodniczkom.
Reklamacreated by:input.com.pl