Ruch trzeci w Płocku

7 czerwiec 2015, 23:24:51, Beach Handball
Niebieskie podczas zawodów mistrzostw Polski w Płocku stanęły na najniższym stopniu podium i wciąż są w grze o medal!

Płocką część PGNiG Polish Beach Handball Tour rozegrano na starówce miasta. Chorzowianki po pewnych zwycięstwach w fazie grupowej awansowały do półfinałów wraz z Piotrkowianinem Juko, Relaksem AZS AWF Warszawa i Refleksem AZS AWF Volkswagen Poznań. W spotkaniu 1/2 finału Ruch uległ, ale w meczu o brązowy medal nie zawiódł. Po emocjonującym, trzymajacym w napięciu do końcowych sekund meczu, Niebieskie pokonały rywalki z Poznania. Wśród indywidualnie wyróżnionych zawodniczek nie zabrakło naszej przedstawicielki - do najlepszej siódemki turnieju została wybrana Natalia Doktorczyk.

Po dwóch turniejach (w Krakowie Ruch był finalistą) nasz zespół w klasyfikacji generalnej zajmuje drugą pozycję i jest na dobrej drodze do medalu mistrzostw Polski. Kolejne zawody już w najbliższy weekend (12-14.06) w Szczecinie.

W rozgrywce mężczyzn zwyciężyli gospodarze - Auto Forum Petra Płock. Tuż za ich plecami znaleźli się goście ze szwedzkiego BHC Torslanda.

Fotorelacja z turnieju dostępna jest na portalu Sportowe Fakty.