Aktualności

Ruch w półfinale

30 maj 2015, 21:08:04, Beach Handball
Chorzowianki wygrały wszystkie trzy mecze w rundzie eliminacyjnej!

Od rana w Krakowie nasze zawodniczk rywalizowałyi w PGNiG Beach Handball. Jak już wcześniej pisaliśmy w pierwszym starciu wygrały z zespołem z Warszawy 2:0. Później bez najmniejszych problemów pokonały drużynę z Michałkowic. Ostatnim przeciwnikiem w dniu dzisiejszym był aktualny wicemistrz Polski - Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie. Po pierwszym pewnie wygranym secie nad Krakowem zapanowała ciemność i nastąpiły obfite opady deszczu. Spowodowało to chwilowe przerwanie spotkania, które wybiło nasze zawodniczki z rytmu. Drugi set niestety przegraliśmy i do rozstrzygnięcia musieliśmy zagrać shoty. W ubiegłych latach mieliśmy z tym elementem gry duży problem, na szczęście tym razem nasze dziewczyny wygrały w shotach i jutro zagrają w półfinale z zespołem z Poznania. W drugiej półfinałowej parze jest zespół Piotrkowa i Warszawy.


Reklamacreated by:input.com.pl