Aktualności

Już w piątek niezwykły mecz

26 maj 2015, 13:28:26
Zapraszamy wszystkich kibiców do hali MORiS w piątkowy wieczór.

W najbliższy piątek w hali Ruchu, rozegrany zostanie niecodzienny mecz. Zespół Szkół Sportowych nr 2 im. Gerarda Cieślika i KPR Ruch Chorzów postanowiły zaprosić wychowanki szkoły i klubu do udziału w meczu wspomnień. Jest on częścią obchodów 50-lecia szkoły i 40-lecia klas sportowych o profilu piłka ręczna.  - Trudno dokładnie określić, ile zawodniczek weźmie udział w wydarzeniu, bo każda ma jakieś zobowiązania. Ale staramy się zgrać w czasie - mówi sekretarz klubu, Danuta Mann. - Na pewno będzie to około 20 dziewczyn, a wśród nich naprawdę znane nazwiska. Po meczu spotkamy się w klubie i powspominamy. Na pewno będzie miło spotać się w tym gronie - dodaje.

W pokazowym starciu udział wezmą m.in. Iwona Łącz, Justyna Weselak, Bożena Sęktas, Krystyna Wasiuk, Izabela Brzoza, Irena Bugla-Kolonko, Ewa Jarzyna, czy Aneta Kowaluk.

Nim jednak na boisko wybiegną bohaterki wieczoru, odbędą się dwa inne, interesujące wydarzenia. Na boisku zmierzy się ze sobą grupa najmłodszych wychowanek szkoły, a za przeciwników będą mieli swoich... rodziców. Następnie przetasowane zostaną składy pierwszej i drugiej drużyny Ruchu, a do nietypowych zespołów dołączą szkoleniowcy pracujący w klubie.


Zapraszamy wszystkich kibiców! Początek tych nietypowych wydarzeń o godzinie 15:30.


Prosimy o potwierdzenie udziału w imprezie do piątku, 22 maja w sekretariacie szkoły (32 2412-355) lub u sekretarz klubu, Danuty Mann (509 260 885).
Reklamacreated by:input.com.pl