Rezerwy uległy Startowi

20 kwiecień 2015, 01:12:06, II ligaW przedostatniej serii gier drugiej ligi, rezerwy chorzowskiego zespołu przegrały z drużyną z Michałkowic.

Po sobotnim meczu Superligi między Ruchem i Zagłębiem, na parkiecie zameldowała się drużyna rezerw naszego klubu. Tym razem Niebieskie wystąpiły w nieco rezerwowym składzie. Do 20 minuty wynik oscylował wokół remisu, wówczas jednak zaczęła zarysowywać się przewaga przyjezdnych. Do przerwy szczypiornistki Startu prowadziły 16:12. W drugiej połowie obraz gry nie ulegał zmianie - chorzowianki popełniały wiele prostych błędów i nie były w stanie nawiązać walki z dobrze dysponowanymi przeciwniczkami. Ostatecznie Start zwyciężył zdecydowanie, różnicą siedmiu trafień. Najskuteczniejszą zawodniczką chorzowskiej ekipy była Katarzyna Kiełbus (7 goli).

W ostatniej kolejce rozgrywek, 25.04 (sobota) Ruch II zagra na wyjeździe z Cracovią.

Ruch II Chorzów - MKS Start Michałkowice 28:35 (12:16)

Ruch: Wesołka - Beczek 6, Ciołek 2, Fraksztajn 4, Jaroszewska 3, Kiełbus 7, Kurzaj 2, Młynarczyk 1, Prokop, Waloń 3.